کلاه کاسکت کراس

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

موارد استفاده از کلاه کراسی

طراحی این نوع کلاه به گونه‌ای است که برای مدت زمان طولانی به دلیل دریچه‌های زیاد باعث آزار شما نمی‌شود به همین دلیل برای مسابقات موتور کراس، مسافرت، کویر گردی، جنگل گردی و.... بسیار مناسب است. نقابدار بودن آن باعث می‌شود تا نور آفتاب چشم شما را اذیت نکند.


توصیه ما به شما

کلاه کراسی به دلیل کاربردش دارای طلق جلو صورت نیست پس حتماً برای محافظت از صورت خود در برابر گرد و خاک و حشرات اقدام به خرید عینک کراسی بکنید. همچنین اگر فردی هستید که بصورت حرفه‌ای کراس سواری می‌کنید حتماً به فکر خرید ست لباس کراسی و بوت کراسی باشید.


قیمت کلاه کاسکت کراس و ادونچر

از آنجا که مارک‎‌های تولید کننده این کلاه‌ها خارجی هستند قیمت‌شان معمولاً بالاتر از کلاه فک ثابت است. قیمت کلاه موتور کراس حدوداً 10.000.000 تومان است. 

به دنبال کلاه کاسکت موتور کراس ارزان به هیچ عنوان نباشید زیرا هر شرکتی توانایی تولید همچنین کلاه‌هایی را ندارد از طرفی آلیاژ ساخت آن باید به دلیل کاربری آن بسیار سبک و راحت باشد.


فروشنده کلاه ایمنی نقابدار

استارسیکلت به عنوان یکی از وارد و عرضه‌کنندگان اصلی کلاه موتور کراس است و برندهایی همچون LS2، Rapido، Energy و ... به فروش می‌رساند. توجه کنید قیمت کلاه کاست در فروشگاه اینترنتی استار سیکلت زیر قیمت بازار است.