از بین انواع کلاه کاسکت‌ها، می‌توان به جرئت گفت مدل‌های فول متحرک و فک متحرک قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر دارند. دلیل آن تقریباً مشخص است، چون طراحی این کلاه کاسکت سخت و پیچیده و متریالی که در ساخت آن به کار می‌رود کمی بیشتر است. البته شاید مهم‌ترین دلیلی گرانی کلاه فک متحرک در ایران به دلیل تقاضا باشد! همانطور که در صفحه کلاه کاسکت می‌توانید راهنمای خرید را بخوانید مدل‌های فک متحرک کاربری آسان و شهری دارند به همین دلیل گزینه انتخاب بسیاری از افراد این نوع است. در ادامه برخی از ارزان‌ترین مدل‌های کلاه کاسکت فک متحرک را که قیمت مناسب‌تری دارند را معرفی خواهیم کرد.

برای مشاهده همه مدل‌های کلاه کاسکت فک متحرک روی لینک کلیک کنید.


معرفی مدل‌های ارزان ولی استاندارد

بازده قیمتی کلاه کاسکت فک متحرک از 800.000 تومان شروع و تا 20.000.000 و یا حتی بیشتر ادامه دارند. فعلاً متاسفانه تولید کنندگان داخلی کلاه موتور نتوانستند مدل فک متحرک را تولید کنند به همین دلیل در ادامه هر کلاهی می‌بینید چینی است ولی استانداردهای لازم را دارد و چند سالی است در بازار ایران بفروش می‌رسند.


کلاه کاسکت PRS

کلاه کاسکت فک متحرک پی آر اس

قیمت حدودی: 1.400.000

شاید فکر کنید دلیلی ارزانی کلاه کاسکت پی آر اس، بی کیفیت بودن آن است، ولی این کلاه تنها به دلیل قدیمی بودن قالب تولید آن قیمت کمتری دارد. متریال آن تقریباً با کلاه‌های امروزی یکی است ولی طراحی دوکی شکل و گاهاً زیباتر کلاه‌های امروزی را ندارد. در ادامه مشخصات این کلاه آورده شده است:


وزن: 1500

جنس: ABS

دریچه ورود هوا: دارد

طلق متحرک: دارد

فک متحرک: دارد

ویژگی‌ها: دارای عینک دودی UV با قابلیت جمع شدن، استفاده از رنگ uv جهت پایداری رنگ در مقابل اشعه ماورا بنفش، دارای طلق ضد خش، دارای تودوزی مناسب و پد ضد حساسیت


لینک خرید این مدل در فروشگاه استار سیکلت: کلاه کاسکت PRS


کلاه کاسکت ردلاین مدل NSN 20

کلاه کاسکت فک متحرک ردلاین 920

قیمت حدودی: 2.500.000

ردلاین از خوش نام‌ترین برندهای کلاه کاسکت در ایران است که در بازده قیمتی مناسبی محصولات استاندارد خود را عرضه می‌کند. ویژگی اصلی این مدل در موازنه وزن کلاه روی سر است. در ادامه مشخصات NSN20 را می‌توانید مشاهده کنید.


وزن: 1550 گرم

جنس: ABS

دریچه ورود هوا: دارد

طلق متحرک: دارد

فک متحرک: دارد

ویژگی‌ها: رنگ مات , پارچه های داخلی قابل شست وشو و تعویض , داری طلق شفاف پلی کربنات برای جلوگیری از کاهش دید راننده , دارای عینک UV دودی با قابلیت جمع شدن , دارای کاور پارچه‌ای , قابلیت نصب بلوتوث


لینک خرید این مدل در فروشگاه استار سیکلت: ردلاین NSN20


کلاه کاسکت استیودس مدل 940

کلاه کاسکت فک متحرک استدیوس 940

قیمت حدودی: 2.000.000

تولید کننده کلاه کاسکت استیودس کشور هند است و یکی از موفق‌ترین برندها در همان کشور است. طراحی آن جوانانه و زیبا است و سایزبندی آن برای کشورهای آسیایی مانند هند و ایران بسیار مناسب است.


وزن: 1500 گرم

جنس: ABS

دریچه ورود هوا: دارد

فک متحرک: دارد


لینک خرید این مدل در فروشگاه استار سیکلت: کلاه کاسکت استیودس


کلاه کاسکت راپیدو مدل SRT

کلاه کاسکت فک متحرک راپیدو اس آر تی

قیمت حدودی: 2.700.000

راپیدو را می‌توان موفق‌ترین برند در کنار ردلاین در ایران دانست. امنیت آن بسیار بالا است ولی نقطه ضعف آن در وزن زیادتر آن نسبت به رقیب خود است. این مدل از راپیدو بسیار زیبا و مجذوب کننده است ولی قیمت آن نسبت به سایر بالاتر است.


وزن: 1650 گرم

جنس: ABS

دریچه ورود هوا: دارد

طلق متحرک: دارد

فک متحرک: دارد

ویژگی‌ها: دارای پارچه قابل شست‌وشو , داری طلق شفاف پلی کربنات , دارای عینک دودی با قابلیت جمع شدن , دارای کاور پارچه‌ای , امکان نصب بلوتوث


لینک خرید این مدل در فروشگاه استار سیکلت: راپیدو SRT


کلاه کاسکت ردلاین مدل NSN 21

کلاه کاسکت فک متحرک ردلاین 921


قیمت حدودی: 2.400.000

این مدل از ردلاین برای سال 2021 است و طراحی بسیار جدیدی دارد ولی قیمت آن بسیار مناسب است. مشخصات آن با مدلی که از ردلاین مطرح کردیم تفاوتی چندانی ندارد ولی کمی طراحی قالب آن دوکی شکر‌تر شده است که باعث می‌شود هوا را راحت‌تر بشکافد. این مدل قابلیت نصب بلوتوث را دارد البته مدل بلوتوث فابریک آن نیز موجود است که قیمت آن تقریباً 4 میلیون است.


لینک خرید این مدل در فروشگاه استار سیکلت: کلاه کاسکت ردلاین 2021البته در فروشگاه استار سیکلت در این صفحه می‌توانید کلاه کاسکت‌ ارزان همه مدل‌هارا مشاهده کنید. توجه کنید شاید بتوانید کلاه کاسکت با قیمت کمتر از این مدل‌ها گیر بیاورید ولی توجه کنید حداقل استانداردهای لازم را دارا باشند چون بحث جان شما در میان است.