کلاه کاسکت راپیدو

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

کلاه کاسکت راپیدو

راپیدو (Rapido) ساخت شرکت فاستوس چین است، این شرکت یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم جانبی و قطعات موتور سیکلت است و با کمپانی‌های بزرگ همکاری دارد. کلاه ایمنی این شرکت که با نام راپیدو در بازار عرضه می‌رسد نیز از این قاعده پیروی می‌کنند و کیفیت خوبی دارند، همچنین استاندارندهایی بین‌المللی مانند DOT را پاس کرده‌اند و همیشه مورد استقبال و فروش قرار گرفته‌اند.


چرا کلاه کاسکت راپیدو؟

این کلاه کاسکت محبوب در ایران ویژگی‌های بسیار زیادی دارد که در پایین نام برده‌ایم:

  • پوشش و پد داخلی ضد حساسیت
  • طلق جلویی آن ضد خش
  • پد گردن جدا شونده و قابل شستشو
  • پوسته بیرونی ضخیم و ایمن
  • قابلیت نصب میکروفن بلوتوثی
  • قابلیت نصب طلق رنگی

از لجاظ ظاهری و قابلیت نیز کلاه کاسکت موتور راپیدو مانند برندهای اروپایی طرح‌های زیاد و زیبایی دارند، همین سبب شده است هر کس با هر سلیقه‌ای بتواند میان مدل‌ها کلاهی را برگذیند.


قیمت و مدل‌ها:

دلیل اصلی محبوبیت کلاه ایمنی راپیدو در قیمت بسیار عالی آن در برابر برندهای دیگر است، البته تداوم حضور این کلاه در بازار باعث شده لوازم جانبی و تعمیراتی آن در بازار موجود باشد و همراه با کلاه کاسکت ردلاین تنها کلاه‌هایی باشند که قابلیت تعمیر دارند.

سری 859 این شرکت که به مدل‌های کلاه وسپا راپیدو هستند دارای قیمتی از 1.400.000 تا 2.000.000 تومان هستند.

سری 950 راپیدو نیز که فک متحرک هستند دارای قیمتی از 1.500.000 تا 2.500.000 هستند البته برخی مدل‌های آن دارای بلوتوث هستند و قیمت آنان بالای 3.000.000 است.

سری 869 یا همان کلاه کاسکت بدون فک راپیدو قیمتی از 1.100.000 تا 1.550.000 دارند؛ کلاه کاسکت فک ثابت نیز قیمتی مانند فک متحرک‌ها دارند.

شاید بپرسید اختلاف قیمت در هر سری برای چیست؟ دلیل اختلاف قیمت مدل‌ها در هر سری طرح‌های آنان است، برای مثال در یک کلاه کاسکت ممکن است از رنگ شبرنگ استفاده شده باشد ولی در یکی نه!