درباره ما

درباره فروشگاه استار سیکلت

سوابق و رزومه:

استار سیکلت در سال 1396 فعالیت خود را در حوزه فروش لوازم یدکی و لوازم جانبی موتور سیکلت آغاز کرد. صرف نظر از ادعای اولین بودن همواره تلاش خواهیم کرد بهترین خدمات و کالاها را برای مشتریان عزیز فراهم آوریم. در طی این چند سال توانستیم بازخوردهایی که از عزیزان بگیریم طیف وسیع‌تری از کالاهای مربوط به موتور سیکلت مانند لوازم مصرفی را پوشش دهیم و نیاز موتور سواران را تا حد زیادی برآورده کنیم.

کلاه کاسکت استار سیکلت

صفحات رسمی استار سیکلت در فروشگاه‌های معتبر ایران:

در سال 1402 توانستیم با موجود کردن بیش از 300 مدل مختلف کلاه کاسکت، بیشترین تنوع را برای شما عزیزان فراهم کنیم. همچنین فروشگاه استار سیکلت شو روم برای محصولات خود تدارک دیده است که مشتریان بتوانند با مراجعه حضوری به فروشگاه قبل از خرید محصولات را از نزدیک مشاهده و تست کنند.

لوازم موتور سواری استار سیکلت

پوشاک موتور سواری استار سیکلت

افق ما:

در سال آینده تلاش خواهیم کرد تنوع محصولات خود را چندین برابر کنیم تا افراد با دستی بازتر و آگاهانه‌تر و با توجه به سلایق‌شان وسایل مورد نیاز موتور سیکلت خود را با اطلاعات کافی که از طریق سایت و سایر راه‌های ارتباطی دیگر در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت، خریداری کنند. استار سیکلت همچنین در تلاش است کالاهای خود را با بهترین قیمت در کل ایران به دست مشتری برساند.

همچنین در نظر داریم با عرضه مستقیم کلاه کاسکت‌های ایرانی به بازار با قیمت مناسب بتوانیم سطح ایمنی موتور سواران کشور را تا حدی بهبود دهیم و فرهنگ موتور سواری درست را در جامعه رواج دهیم.

کلاه کاسکت استار

در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی درباره نحوه خدمت‌رسانی و یا کالاهای سایت دارید و برای مشاهده آدرس حتماً از طریق تماس با ما اقدام کنید.