کلاه کاسکت بدون فک

کمی صبر کنید...

مزایا و معایب کلاه کاسکت بدون فک

از مزایا این نوع کلاه کاسکت می‌توان به سهل‌الاستفاده بودن آن اشاره کرد. با این کلاه‌کاسکت بی فک براحتی می‌توانید به امور روزمره و شهری خود با موتور سیکلت بپردازید بدون اینکه کلاه دست و پاگیر شما شود. برای مثال در فصل گرما می‌توانید گاهی طلق جلو کلاه را بالا بکشید تا نفسی تازه کنید یا هنگامی که گوشی‌تان زنگ خورد بدون اینکه کلاه کاسکت را از سر خود دربیاورید تماس خود را پاسخ دهید.

البته حتماً می‌دانید این نوع کلاه مناسب موتور سواری حرفه‌ای نیست چون از 3/4 سر شما محافظت می‌کند و چانه شما که آسیب پذیری زیادی نیز در تصادفات با سرعت بالا دارد ممکن است ضربه بخورد. البته کلاه کاسکت بدون فک از کلاه کاسکت نیمه ایمنی بسیار بیشتری دارد زیرا براحتی از سر خارج نمی‌شود.


کلاه ایمنی بدون فک در مقابل فک دار

همانطور که در بالا گفته شد ایمنی کلاه کاسکت فک ثابت یا حتی کلاه کاسکت فک متحرک از بدون فک بیشتر است. اگر با موتور خود عادت دارید سرعت بالا بروید یا موتورهای کلاس ریس یا حجم بالا دارید، بهتر است از کلاه کاسکت فک دار استفاده کنید. اما اگر موتورسیکلت‌تان کلاس استریت یا اسکوتر است و با موتور خود کارهای روزمره را انجام می‌دهید، کلاه کاسکت وسپایی و بدون فک برای شما می‌تواند عالی باشد.


برندهای برتر تولیدکننده این نوع کلاه

تقریباً تمام شرکت‌ها اقدام به تولید کلاه بدون فک کرده‌اند زیرا بازار فروش آن بسیار عالی است. در فروشگاه اینترنتی استارسیکلت می‌توانید مارک‌های Rapido، Redline، LS2، AGV، TSP، Energy، Reddo و .... را در طرح‌ها و سایزهای گوناگون مشاهده و خریداری کنید.


قیمت کلاه کاسکت بی فک

بازده قیمت این نوع کلاه بسیار زیاد است، قیمت آن از 150.000 تا 6.500.00 بستگی به مارک، سایز و کیفیت ساخت متغیر است. توجه کنید که ما توصیه می‌کنیم کلاه کاسکتی را خریداری کنید که دارای استانداردهای روز دنیا مانند DOT باشد.