کلاه کاسکت دخترانه

کمی صبر کنید...

ویژگی کلاه کاسکت دخترانه

مشخص است که کلاه کاسکت دخترانه و پسرانه ندارد ولی برخی از برندها کلاه کاسکت‌های به بازار عرضه کرده‌اند که رنگ‌بندی آنان به انتخاب بانوان نزدیک‌تر است. همچنین برخی مدل‌ها پا را فراتر گذاشته‌اند و با اضافه کردن اکسسوری مثل گوشواره ویژگی‌های دخترانه کلاه را بیشتر کرده‌اند.

البته باید در نظر بگیرید متاسفانه در کشور ما بانوان اجازه موتور سواری ندارند که این خود باعث می‌شود جنبه ظاهری کلاه برای دختران مهم‌تر باشد.

یکی از مشکلات بانوان موی بلندشان است که وقتی کلاه می‌گذارند ممکن است اذیت‌شان کند، برای حل این مشکل پیشنهاد ما استفاده از کلاه کاسکت بدون فک است. 


مدل و طرح‎‌های کلاه کاسکت دخترانه

طرح‌های کلاه ایمنی دخترانه معمولاً رنگ‌بندی‌های جذابی دارند. رنگ‌های صورتی و قرمز معمولاً انتخاب دختران است همچنین طرح‌های چرم نیز برای دختران انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود. از لحاظ مدل کلاه کاسکت وسپایی، نیمه و هارلی را به دختران معمولاً پیشنهاد می‌کنیم. البته اگر به سفر می‌روید کلاه کاسکت کراسی و فک متحرک بهترین گزینه برای شما خواهد بود. برای مشاهده مدل‌های کلاه کاسکت کودک به لینک مراجعه کنید.


سوالات متداول

بهترین کلاه کاسکت برای زنان چیست؟ کلاه کاسکت فک متحرک و بدون فک پیشنهاد ما است. زیرا این نوع کلاه‌ها به نسبت حمل آسانی دارند.

کلاه کاسکت گوشواره دار یا خرگوشی ایمن است؟ بله؛ کلاه کاسکت گوشواره دار عملاً همان کلاه معمولی است که به آن یک اکسسوری اضافه شده است پس اگر برند و مدل استانداردی را انتخاب کنید مشکلی از لحاظ ایمنی نخواهید داشت.