کلاه کاسکت وسپایی

کمی صبر کنید...

بهترین مارک کلاه کاسکت وسپایی

از آنجا که کلاه کاسکت وسپایی نسب به سایر مدل‌ها خریداران کمتری دارد و یک کلاه لاکچری حساب می‌شود، هر شرکتی اقدام به تولید آن نمی‌کند زیرا سود نهایی آن با توجه به استفاده از مواد درجه یک (حتی در لایه داخلی آن) صرفه اقتصادی برای هر تولیدکننده‌ای ندارد.

اما از بهترین مارک‌های تولید این دسته کلاه کاسکت می‌توان از Redline، Rapido، LS2 نام برد که انواع طرح‌های هر سه مارک در فروشگاه استار سیکلت موجود هستند. توجه کنید از بین این برندها LS2 دارای کیفیت مطلوب‌تری است اما به همان میزان قیمت آن نیز بالاتر است.


فروشگاه کلاه وسپا

در بین فروشگاه‌های ایرانی به جرئت می‌توان گفت هیچ یک به اندازه استارسیکلت دارای تنوع ( در برند، مدل و سایز) در دسته کلاه ایمنی وسپایی نیستد. استارسیکلت با توجه به تجارب خود در این امر، مدل‌های روز دنیا با بهترین قیمت وارد کرده و به فروش می‌رساند.

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد با ما تماس بگیرید یا مراجعه حضوری داشته باشید.


قیمت کلاه ایمنی وسپایی

رنج قیمتی این نوع کلاه کاسکت با توجه به محدویت تولید کنندگان آن زیاد گسترده نیست. کلاه وسپایی ردلاین و راپیدو دارای رنج قیمتی 2.500.000 تا 4.000.000 هستند و کلاه وسپایی ال اس تو 5.500.000 تا 10.000.000 تومان.


موارد استفاده و مزایا، معایب

کلاه وسپایی دارای سبکی کلاسیک است بطوری که روی سر بسیار زیبا می‌نشیند اما جدا از استایل موتور سوار باید به کلاس موتور سیکلت نیز در امر خرید این نوع کلاه دقت زیادی شود. برای مثال اگر کلاس موتور شما ریس است به هیچ عنوان این مدل کلاه را به شما توصیه نمی‌کنیم، زیرا هم کلاه وسپایی استایل ریس یا مسابقه‌ای ندارد و هم ایمنی آن برای ریس اصلاً و عبداً کافی نیست و نمی‌تواند همانند کلاه کاسکت فک ثابت از شما محافظت کند.

کلاه ایمنی وسپایی در بهترین حالت با موتورسیکلت‌های کلاس اسکوتر مانند وسپا یا موتورهای طرح کلاسیک مانند باجاج اونجر ست می‌شود.


فرق این مدل کلاه با بی فک

فرق اصلی این نوع کلاه کاسکت در چهار مورد زیر است:

  1. در کلاه کاسکت وسپایی قسمت پشت سر صیقل بسیار بیشتری نسبت به کلاه کاسکت بدون فک دارد و حالتی گرد به خود گرفته است.
  2. قسمت صورت در کلاه بی فک با تلقی شفاف پوشیده می‌شود، اما در وسپایی تلقی وجود ندارد و شما باید طلق کلاه وسپایی یا عینکی موتور سواری بصورت جداگانه همراه آن خریداری کنید.
  3. طرح‌های وسپایی کلاسیک و ساده‌تر از کلاه کاسکت بی فک است.
  4. کیفیت تودوزی در کلاه وسپایی بسیار بهتر است.