کلاه کراسی و آفرود

کمی صبر کنید...

موارد استفاده از کلاه کراسی

همانطور که نام آفرود مشخص است طراحی این نوع کلاه برای موتور سواران خارج از جاده است. طراحی کلاه کاسکت کراسی یا آفرود به گونه‌ای است که برای مدت زمان طولانی به دلیل دریچه‌های زیاد و وزن پایین آن باعث آزار شما نمی‌شود به همین دلیل برای مسابقات موتور کراس، مسافرت، کویر گردی، جنگل گردی و.... بسیار مناسب است.

 نقابدار بودن آن باعث می‌شود تا نور آفتاب چشم شما را اذیت نکند، البته نقاب بیشتر کلاه کاسک‌های آفرود براحتی با یک پیچ در می‌آید.


توصیه ما به شما

کلاه کراسی به دلیل کاربردش دارای طلق جلو صورت نیست پس حتماً برای محافظت از صورت خود در برابر گرد و خاک و حشرات اقدام به خرید عینک کراسی بکنید. همچنین اگر فردی هستید که بصورت حرفه‌ای کراس سواری می‌کنید حتماً به فکر خرید ست لباس کراسی و بوت کراسی باشید.

اگر به دنبال خرید کلاه کاسکت آفرود برای مسافرت هستید یکی از نکات مهم این است که کلاهی که انتخاب می‌کنید قابلیت و جایگاه نصب میکروفن را داشته باشد. برای مثال کلاه کاسکت‌هایی همچون SMK در بقل کلاه جایی برای نصب میکروفن در نظر گرفته‌اند. اگر به دنبال سفر گروهی هستید حتماً این نکته را چک کنید.


قیمت کلاه کاسکت کراس و آفرود

از آنجا که مارک‎‌های تولید کننده این کلاه‌ها خارجی هستند قیمت‌شان معمولاً بالاتر از کلاه فک ثابت است. قیمت کلاه موتور کراس حدوداً 5.000.000 تومان است. 

به دنبال کلاه کاسکت موتور کراس ارزان به هیچ عنوان نباشید زیرا هر شرکتی توانایی تولید همچنین کلاه‌هایی را ندارد از طرفی آلیاژ ساخت آن باید به دلیل کاربری آن بسیار سبک و راحت باشد.


انواع برند کلاه کاسکت آفرود

استار سیکلت به عنوان یکی از وارد و عرضه‌کنندگان اصلی کلاه موتور کراس است و برندهایی همچون SMK، LS2، Rapido، Energy و ... به فروش می‌رساند. توجه کنید قیمت کلاه کاست در فروشگاه استار سیکلت زیر قیمت بازار است.