کلاه کاسکت ردلاین

کمی صبر کنید...

آشنایی با برند ردلاین

ردلاین (Redline) یکی از برندهای جا افتاده در بازار کلاه کاسکت در ایران است که فروش بسیار زیادی دارد و مدل بلوتوثی آن در رنگ‌های مشکی و سفید شاید پرفروش‌ترین کلاه کاسکت استاندارد در ایران باشد. 

کلاه کاسکت ردلاین ساخت کشور چین هستند ولی کیفیت آن در حدی است که در کشورهای آمریکایی و اروپایی بفروش می‌رسد و توانسته است استاندارد DOT را کسب کند.

البته مدل‌های کلاه کاسکت ردلاین موجود در بازار سفارش ایران هستند و از لحاظ کیفی کمی درجه دو محسوب می‌شوند. برای مثال پیچ یا عینک کلاه‌ها ساخت ردلاین نیست و از شرکتی دیگری بر روی کلاه نصب شده است.


چرا کلاه کاسکت ردلاین؟

فروش بالای کلاه کاسکت‌های ردلاین باعث شده است لوازم جانبی مانند شیلد رنگی و لوازم تعمیری آن به وفور موجود باشد و بتوانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. رقیب اصلی ردلاین یعنی راپیدو است که شباهت بسیار زیادی به هم دارند. برای مثال هر دو دارای عینک یووی، پد جداشونده قابل شستشو، قابلیت نصب میکروفن و .... هستند. طرح‌های ردلاین نیز عموماً ساده ولی در عین حال شیک هستند و از نظر بیشتر افراد زیبا هستند.

کلاه کاسکت‌های بدون فک ردلاین دارای بیشترین محبوبیت در بازار هستند. عینک دودی. وزن سبک و زیبایی در طراحی شاید دلیل اصلی خرید مشتریان برای مدل‌های بدون فک ردلاین باشد.

کلاه کاسکت‌های فک متحرک ردلاین برخی دارای قفل پلاستیکی و برخی فلزی هستند که همانطور که می‌دانید ایمنی مدل‌های پلاستیکی به مراتب بسیار کمتر است و سعی کنید مدل‌های فلزی این برند رو خریداری کنید.

قیمت و مدل‌های ردلاین 

قیمت کلاه کاسکت ردلاین نسبت به کلاه کاسکت راپیدو 300.000 تا 500.000 تومان کمتر است که بدلیل نازک‌تر بودن لایه بیرونی آن است. البته این مورد را نمی‌توان عیب دانست زیرا همین امر باعث سبک وزن بودن کلاه می‌شود و از طرفی روی سر افراد لاغر و ریز هیکل زیبایی بیشتری ایجاد می‌کند.

سری ves ردلاین که مدل‌های وسپایی و سری 629 که بدون فک است قیمتی 3.000.000 تومان به بالا دارد. 

سری NSN ردلاین که کلاه کاسکت فک متحرک است دارای قیمت حدودی 3.500.000 تومانی است.

سری ulimited که مدل بلوتوث دار ردلاین است که نام گران‌ترین کلاه کاسکت ردلاین را نیز یدک می‌کشد قیمت حدودی 5.000.000 تومانی دارد. NSP نیز سری فک ثابت ردلاین است نیز قیمتی همانند فک متحرک‌ها دارد.

در ادامه لیست قیمت مدل‌های دیگر کلاه کاسکت ردلاین را برای شما آورده‌ایم:

  • ردلاین فک ثابت سری 923: 3.500.000
  • ردلاین فک ثابت کراسی سری RD: 2.900.000
  • ردلاین وسپایی سری 936: 2.900.000
  • ردلاین فک متحرک سری MSN: 3.000.000
  • ردلاین بدون فک سری 916: 3.000.000