کلاه کاسکت فک متحرک

کمی صبر کنید...
دسته‌بندی

برتری کلاه کاسکت فک متحرک

این نوع کلاه در اصل ترکیبی از کلاه کاسکت فک ثابت و بی فک است، شما در مواقعی که می‌خواهید می‌توانید فک آن را پایین بیاورید و در مواقعی که احساس گرما کردید یا گوشی موبایل‌تان زنگ خورد بجای آن که کلاه را از سر خود در بیاورید، فقط فک کلاه را بالا دهید. 


تفاوت کلاه کاسکت فک متحرک استاندارد با غیر استاندارد

مهم‌ترین جزء کلاه کاسکت فک متحرک قسمت قفل فک آن به کلاه است. در مورد خرید این نوع کلاه مانند اواع کلاه کاسکت باید نکاتی مانند متریال و ... را در نظر بگیرید ولی علاوه بر ان باید دقت کنید کلاهی که می‌خرید قفل مرکزی فلزی است یا پلاستیکی.

قفل مرکزی کلاه کاسکت فک متحرک

همانطور که در عکس بالا مشخص است کلاه کاسکت راپیدو قفل مرکزی فلزی دارد، و در اثر اصابت ضربه سنگین براحتی فک آن نمی‌شکند و از بدنه جدا نمی‌شود. معمولاً کلاه کاسکت‌هایی که قیمتی بالای دو میلیون دارند قفل مرکزی فلزی دارند و می‌توانید به آن اطمینان کنید.

همچنین کلاه کاسکت‌هایی که دکمه قفل فک در هنگامی که فک آن بالا است را ندارند ترجیحاً نخرید، زیرا استفاده از این دکمه برای مواردی که فک روبه بالا است بسیاری ضروری است و اگر آن را قفل نکنید در صورتی که در چاله بیوفتید فک از چفت در میاید و جلوی دید شما را می‌گیرد که می‌تواند به تصادف منجر شود.


بهترین برندهای کلاه ایمنی فک متحرک

به نسبت بودجه برندهای زیادی اقدام به تولید این کلاه می‌کنند. اما از برترین مارک‌ها می‌توان به

  • LS2 (ال اس تو)
  • Airoh (آیرو)
  • Nolan (نولان)

اشاره کرد. اما در رنج قیمت 1.700.000 تا 3.000.000 تومان Redline (ردلاین)، Rapido (راپیدو)، Energy (انرژی) استاندارد هستند و برای خرید گزینه مناسبی هستند.


معایب فک متحرک

به مرور زمان ممکن است فک متحرک آن خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، همچنین در سرعت بالا اگر تصادفی صورت گیردکلاه کاسکت فک ثابت خیلی محافظت بیشتری نسبت به این کلاه دارد. توجه کنید در هنگام انتخاب سایز کلاه ایمنی فک متحرک باید پدی که روی فک نصب شده است زیر چانه شما قرار بگیرد تا محافظت کامل‌تری داشته باشد.


فروشگاه کلاه کاسکت فک متحرک

امروزه با توجه به مزیت‌هایی که در بالا گفته شد، کلاه کاسکت فک‌متحرک بین خریداران دارای مقبولیت و محبوبیت زیادی است. از اینرو فروشگاه استارسیکلت اقدام به فروش بسیاری از مدل‌ها در مارک‌های دارای استاندارد جهانی کرده است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.


قیمت حدودی

بازده قیمت فک‌متحرک گسترده است اما توجه کنید کلاه کاسکت زیر 800.000 تومان کیفیت مطلوب و استانداردی ندارند. و همانطور در بالا گفته شد قفل مرکزی فک پلاستیکی دارند. خرید کلاه کاسکت با قیمت بالا، شاید نتواند معجزه برای نجات جان شما بکند اما حتماً استفاده از برندی که دارای استاندارد جهانی مانند DOT است خیال شما را تا حدی راحت می‌کند.