کلاه کاسکت فک ثابت (ریس)

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

مزایا خرید کلاه فک ثابت

ایمن‌ترین نوع کلاه کاسکت 100% فک ثابت یا همان ریس است. در مسابقات رسمی MOTO GP نیز از این نوع کلاه‌ها استفاده می‌کنند که نشان از ایمن بودن این نوع کلاه است. به آن دسته از افرادی که بصورت حرفه‌ای موتور سواری می‌کنند (برای مثال دارای موتورهای سنگین، موتورسیکلت کلاس ریس و.... هستند) کلاه کاسکت فک ثابت را پیشنهاد می‌کنیم.


معایب این نوع کلاه

در استفاده روزمره استفاده از کلاه فک ثابت کمی می‌تواند آزاردهنده باشد. برای مثال در فصول گرم استفاده طولانی از آن می‌تواند شما را نسبت به کلاه کاسکت بدون فک کلافه کند. همچنین در سرما اگر کلاه استاندارد نباشد استفاده از آن باعث کاهش دید شما (به علت بخار) خواهد شد. پوشیدن این کلاه برای افراد عینکی هستند نسباتاً سخت است. همچنین در هنگامی که میخواهید تماسی را پاسخ دهید حتماً باید کلاه را کامل از سر خود در بیاورید البته می‌توانید برای حل این مشکل اقدام به خریداری میکروفن بلوتوثی کلاه کاسکت کنید.. اگر به دنبال کلاهی شهری‌تر هستید می‌توانید به مدل‌های کلاه فک متحرک نگاهی بیاندازید.


فروش برترین مارک‌‌های کلاه ایمنی فک ثابت

استار سیکلت مفتخر است که تنوع برند زیادی در این دسته کلاه کاسکت دارد. از برترین و معروف‌ترین شرکت‌های تولیدی این نوع کلاه می‌توان به LS2 (ال اس تو)، AGV (ای جی وی)، Redline (ردلاین)، Rapido (راپیدو)، Airoh (آیرو)، Shoei (شویی)، KYT (کی وای تی) و .... اشاره کرد که در استارسیکلت می‌توانید طرح‌های گوناگون این برندها را خریداری کنید.


قیمت کلاه کاسکت فک دار

قیمت کلاه کاسکت ثابت از 200.000 تا 15.000.000 میلیون است بنابراین شما باید با توجه به اهداف و بودجه خود مدلی را برگذینید. توجه کنید کلاه کاسکتی خریداری کنید تا دارای استاندارهای روز دنیا مانند DOT باشد تا در هنگام تصادفات با احتمال بیشتری از جان شما محافظت کند.


طرح‌ها و مدل‌ها

تنوع رنگ و طرح کلاه ایمنی موتور فک ثابت بسیار زیاد است، از طرح‌های ساده و تک رنگ گرفته تا طرح‌های شلوغ و پر زرق و برق را می‌توان میان آن‌ها یافت. اما محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین طرح‌ها معمولاً اسپرت و ریسینگ هستند که در طراحی آن از سه رنگ استفاده شده است.