در بازار کنونی و با اختلاف ارزی‌های بوجود آماده، بسیار منطقی است که اگر به خرید کلاه کاسکت هستید از تولیدات ایرانی خرید کنید تا علاوه بر حمایت با قیمت معقول بتوانید کلاه کاسکتی استاندارد را تهیه کنید. در بین مارک کلاه ‌های ایمنی ایرانی برخی در بازار وجود دارند که از ایمن‌تر هستند و از متریال بهتری برای ساخت آن استفاده کرده‌اند، در این مقاله قصد داریم استانداردترین کلاه کاسکت ایرانی را به شما معرفی کنیم.


معرفی و خرید بهترین مارک کلاه کاسکت ساخت ایران

در کل ایران شاید تنها چهار تولیدی کلاه کاسکت وجود داشته باشند که همگی آنان در قم هستند. البته این شرکت‌ها اقدام به ثبت برندهای گوناگون کرده‌اند و محصولات خود را با نشانی‌های تجاری مختلف در بازار بفروش می‌رسانند. در ادامه به ترتیب از بهترین شروع به معرفی هر یک می‌کنیم.


شماره یک: استار

کلاه کاسکت استار

بخواهیم ساده بگوییم که چرا بهترین مارک کلاه کاسکت ایرانی استار است، باید اشاره کنیم که همه کلاه کاسکت‌های بدون فک از لحاظ ایمنی شبیه به هم هستند از طرفی فک ثابت‌ها نیز با اینکه نشانی استاندارد ملی دارند اما از لحاظ ارگونومی شما را اذیت می‌کنند، به همین دلیل با توجه به رنگ‌بندی و طراحی ظاهری STAR یک از گردن از رقبا خود که در پایین اشاره میکنیم بهتر است. همچنین بزرگترین مزیت استار پدهای جدا شونده و قابل شستشو آن است که هیچ کلاه کاسکت ایرانی این مزیت بزرگ را ندارد.

برای خرید این مدل کلاه کاسکت در رنگ‌های مشکی مات و سفید به لینک کلاه کاسکت ارزان بروید.


مطلب مرتبط: بهترین کلاه کاسکت در جهان


شماره دو: سابرینا

کلاه-کاسکت-سابرینا-بدون-فک

سارینا 505 نیز دارای کیفیت ساخت معقولی در بین کلاه کاسکت های ایرانی است و مزیت آن در طراحی حجیم‌تر آن است. اگر فردی پر هستید که قد و وزن بیشتر از حد معمول دارد سابرینا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کلاه کاسکت در رنگ‌های مشکی ساده، مشکی چرکی، مشکی مات و سفید به تولید می‌رسد.

برای خرید کلاه کاسکت سابرینا و مشاده سایر مدل‌های آن به لینک کلاه کاسکت سابرینا بروید.

شماره سه: رادین

کلاه کاسکت بی فک رادین

رادین یکی از قدیمی‌های صنعت کلاه کاسکت سازی در ایران است و فروش بسیار بالایی دارد. مدل در عکس 305 است که ناوگان‌های حمل و نقلی مانند اسنپ و الوپیک از آن استفاده می‌کنند. از لحاظ کیفیت ساخت این کلاه کاسکت تفاوتی با تی اس پی و سابرینا ندارد ولی دارای قیمت پایین‌تری است و شیلد آن ار نیز در هر جا می‌توانید براحتی خریداری و عوض کنید.

برای خرید کلاه کاسکت رادین به لینک مربوطه مراجعه کنید.


توصیه‌های ما به شما

همانطور که گفته شد کلاه کاسکت‌های ایرانی معرفی شده در بالا دارای استاندارد ملی ایران هستند ولی باید توجه کنید که به هیچ عنوان مشخص نیست این نشان با چه آزمایشاتی به آن مدل داده شده پس همواره سعی کنید کلاهی بخرید که دارای استاندارد DOT است و استاندادهای بین المللی را داراست. اگر هم کلاه کاسکت ایرانی به هر دلیلی خریدید برای امور شهری از آن استفاده کنید.

برای مشاهده انواع کلاه کاسکت در هر رنج قیمتی از صفحه مربوطه دیدن کنید.