اگه در هرجای کشور فروشگاه یا تعمیرگاه مربوط به صنعت موتور سیکلت دارید یا فردی هستید که موتوری خاص که لوازم آن کمیاب است، باید به بورس و مرکز فروش لوازم و قطعات موتورسیکلت که در ادامه با آن آشنا می‌شودی مراجعه کنید.


میدان رازی (گمرک) بورس لوازم موتور سیکلت

محله گمرک از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است که بازارگاه مهمی برای تهرانیان محسوب می‌شود. برای موتور بازان به لوازم و موتور سیکلت‌های دسته اول، برای جوانان به کتونی‌های اورجینال با قیمت مناسب و برای کوهنوردان به لوازم کمپینگ و .... .

دسترسی به این محله

از طریق پنج خیابان به بورس لوازم موتور که میدان رازی است می‌رسید، خیابان مولوی، خیابان کارگر، خیابان جوادیان، خیابان هلال احمر و خیابان رباط کریم این خیابان‌ها هستند. از طرف دیگر خیابان ولیعصر و شوش نیز به این میدان نزدیک هستند.

دسترسی به بورس لوازم یدکی و اسپرتی موتور

اتوبوس تندرو خط میدان آزادی – پایانه خاوران و اتوبوس تندرو خط راه‌آهن – تجریش در خیابان ولیعصر و در نزدیکی این میدان ایستگاه دارند. همچنین اتوبوس‌های عادی سایر خطوط نیز از میدان رازی عبور می‌کنند.

خط ۳ مترو آزادگان – قائم و خط ۷ مترو میدان کتاب – بسیج از نزدیکی این میدان عبور می‌کنند. ایستگاه مترو مهدیه که در هر دو خط مشترک است در نزدیکی میدان گمرک ایستگاه دارند.

نمونه تعمیرگاه موتورسیکلت در گمرک


فروشگاه‌های مرجع لوازم موتور سیکلت

وقتی از مرجع یک حوزه صحبت می‌کنیم منظورمان تخصص آن فروشگاه در تهیه لوازم باکیفیت و با قیمت مناسب است. معمولاً فروشگاه‌های گمرک هر یک در یک حوزه تمرکز دارند. برای مثال یک فروشگاه تنها روی لوازم مصرفی موتورسیکلت و یک فروشگاه روی لوازم و قطعات تیونینگ موتور تمرکز دارد.

ولی یکی از مزایای میدان گمرک، تعمیرکاران ارزان قیمت دور میدان هستند که با کمترین دستمزد امور مربوط نصب و تعویض لوازم ساده موتورسیکلت‌تان را انجام می‌دهند.

آشنایی با استار سیکلت

اگر به دنبال فروشگاهی هستید که در تامین لوازم موتورسیکلت وسیع عمل کرده باشد و از طرفی قیمت آن از فروشگاه‌های سطح شهر پایین‌تر باشد، باید با پخش استار سیکلت آشنا شوید.

فروش عمده لوازم موتور سیکلت

تمرکز ما در فروش عمده و جزئی لوازم موتور سیکلت بصورت آنلاین است ولی با توجه به نیاز بسیاری از همکاران و مشتریان امکان خرید حضوری در دفتر پخش را برای شما فراهم کرده‌ایم. 

آدرس مجموعه: تهران خیابان هلال احمر نرسیده به میدان رازی، روبه روی مدد سرای رازی، پلاک 46، واحد 17

با توجه به تعدد فروشگاه‌ها در محله گمرک براحتی می‌توانید قیمت و کیفیت محصولات ما را با سایر همکاران مقایسه کنید.

براحتی از همین سایت یا با مراجعه حضوری می‌توانید برای خرید عمده و جزئی اقدام کنید. برای مشاوره می‌توانیدبا ما تماس بگیرید.