بین ماشین و موتور سیکلت بازها طرح کربن بسیار محبوب است و تقریباً Carbon جداکننده فرد حرفه‌ای از مبتدی است. کربن عنصر بسیار جالبی است زیرا از نوک مداد تا الماس از پایه کربنی ساخته شده‌اند. در صنایع نیز کربن به دلیل مقاومت بسیار بالا در قبال وزن کمی که دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.


کلاه کاسکت کربن

در ساخت انواع کلاه کاسکت مقاومت و وزن، مهم‌ترین پارامترها هستند. کربن براحتی هر دو مسئله را با هم حل می‌کند! البته تنها نقطه ضعف این ماده قیمت بالا آن است که باعث شده به صورت عمده از آن استفاده نشود و تنها در مواقعی برای تولید برخی کالاهای خاص و حرفه‌ای مانند از آن استفاده شود. اما با توجه به محبوبیت Carbon شرکت‌ها به سراغ تولید کلاه کاسکت با طرح کربن رفته‌اند که امروزه بین رنگ‌های کلاه کاسکت طرح‌های کربن جایگاه ویژه‌ای دارند، در ادامه چند مدل که دارای طرح کربن هستند را معرفی خواهیم کرد.- LS2 CHALLENGER CARBON

قیمت حدودی: 16 میلیون تومان

ال اس 2 کربن

ال اس 2 یکی از استانداردترین برندهای اروپایی در ایران است. مدل تمام کربن این شرکت نسبت به قیمت بسیار زیباست. این مدل هم مانند بالا مدل فول کربن دارد و هم نیمه کربن که عکس آن را می‌توانید ببنید:

ال اس تو نیمه کربن

ال اس 2 مدل چلنچر فک ثابت است از این رو بیشتر برای موتورهای ریس و نیکد مناسب خواهد بود.

لینک خرید ال اس تو کربن- LS2 OFF597 Cabrio Carbon

قیمت حدودی: 10 میلیون تومان

کلاه وسپایی (بدون فک) کربناین مدل ال اس تو برای اسکوتر سواران طراحی شده است. شیک بودن این کلاه کاملاً به چشم می‌آید.

لینک خرید ال اس تو وسپایی کربن- Rapido carbon

قیمت حدودی: 3 میلیون تومان

راپیدو کربن

اگه به دنیال کلاه ارزان‌تر هستید این مدل فک متحرک راپیدو گزینه بسیار ایده‌آلی برای شما خواهد بود. البته این کلاه کاسکت تنها طرح کربن دارد و با این قیمت نباید مقاومت و وزن کم کربن را از آن انتظار داشته باشید.

لینک خرید راپیدو کربن


- AGV Pista carbon

قیمت حدودی: 50 میلیون تومان

agv pista carbon

این مدل agv مانند دیگر مدل‌های سری پیستا حالت لاکچری دارد و قیمت آن بسیار بالا برای یک فرد عادی خواهد بود. برای موتورسواران حرفه‌ای ایرانی همان مدل‌های LS2 تا حد زیادی به صرفه‌تر خواهد بود و باید بدانید از لحاظ کیفی تفاوت بسیار کمی بین این دو تولید کننده ایتالیایی و اسپانیایی وجود دارد پس نیاز ندارید هزینه گزاف برند این شرکت را بپردازید.


کلاه کاسکت‌های طرح کربن بسیار کمیاب هستند و شاید به همین دلیل باشد که انقدر نسبت به طرح‌های دیگر خاص بنظر می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران استار سیکلت تماس حاصل کنید.