با افزایش ترافیک در کلان‌شهرها در چند سال اخیر، شاهد افزایش فروش موتور سیکلت در کشور بوده‌ایم، در نتیجه هر موتور سوار به اکسسوری‌های مختلف و حداقل یک کلاه کاسکت نیاز دارد. این زنجیره باعث شده بازار فروش کلاه کاسکت به نسبت طی چند سال اخیر رشد داشته باشد.

استار سیکلت با تمرکز روی بازار اکسسوری موتور سیکلت مخصوصاً کلاه کاسکت سعی کرده هم نیاز مشتریان آخر و هم همکاران پوشش دهد. به همین دلیل فروش ویژه با قیمت پایین‌تر و پرداختی شرایطی برای فروش عمده کلاه کاسکت در نظر گرفته است. برای اطلاع از این شرایط کافی است با ما تماس حاصل کنید.


برندهای کلاه کاسکت برای فروش عمده

استار سیکلت تقریباً بیشتر برندهای محبوب بازار را پوشش می‌دهد اما باید توجه داشته باشید با افزایش قیمت کلاه کاسکت، دیگر برندهای معتبر خارجی مانند قبل فروش ندارند و شاید بهتر باشد برندهای خارجی مانند LS2 یا AGV را بصورت جزئی و در تعداد کم تهیه کنید. 

از جمله برندهای کلاه کاسکت برای فروش عمده که بازار خوبی هم دارند می‌توان به ردلاین؛ راپیدو؛ سابرینا؛ TSP و رادین اشاره کرد. البته بستگی به مشتریان شما دارد که در چه قشری هستند اما عموم مردم دنبال برای خرید کلاه کاسکت بودجه‌ای کمتر از 4 میلیون می‌گذارند پس باید در این بازده قیمتی تنوع خوبی داشته باشید.

نمونه کلاه کاسکت عمدهنمایندگی اصلی کلاه کاسکت ردلاین و راپیدو

استار سیکلت تنوع بسیار خوبی در کلاه کاسکت ردلاین و کلاه کاسکت راپیدو دارد و هر مدلی در بازار موجود باشد را پوشش می‌دهد. این دو برند از پرفروش و جا افتاده‌ترین‌های بازار هستند زیرا هم ایمنی خوبی دارند هم مدل‌های آن‌ها جذاب است و از طرفی قیمت به صرفه‌ای دارند.

انواع کلاه ردلاین و راپیدوفروش ویژه عمده برای نهادهای خصوصی و دولتی

بسیاری از شرکت‌های امروزی دارای نیروهای پیک و حمل و نقل موتوری هستند و برای تامین ایمنی کارکنان خود نیاز به خرید کلاه کاسکت بصورت عمده دارند. استار سیکلت خدماتی برای این شرکت‌ها در نظر گرفته تا علاوه بر قیمت آپشن‌هایی مانند چاپ لوگو روی کلاه کاسکت و هماهنگ کردن کلاه کاسکت با پوشش سازمانی داشته باشند.

کلاه کاسکت سازمانی عمده

از جمله نمونه همکاری استار سیکلت در این زمینه می‌توان به کلاه کاسکت‌های اسنپ (رنگ صورتی و سبز) و تامین کلاه کاسکت الوپیک اشاره کرد. برای نهادهای دولتی نیز شرایطی در نظر گرفته شده تا بتوانند کارکنان خود را تجهیز کنند مانند کلاه کاسکت‌های نیروی انتظامی و نیروهای پلیس آگاهی و حتی اداره پست.


وارد کننده کلاه کاسکت

واردات کلاه کاسکت امروزه بسیار سختگیرانه شده است و شما برای این امر مجوزهای زیادی می‌خواهید زیرا کملاه کاسکت کالایی تلقی می‌شود که نمونه آن در کشور تولید می‌شود! اما همچنان واردکننده‌هایی هستند که بتوانند این کالا ضروری را بصورت عمده وارد کشور کنند. در رابطه با واردتان کلاه ایمنی موتور با ما تماس حاصل کنید.برای مشاهده انواع کلاه کاسکت روی لینک کلیک کنید.