در طی گردهمایی آخر سال 1401 ادونچر سواران ایران در پارک پردیسان،‌ استار سیکلت با ارائه تجهیزات ایمنی موتور سواری ادونچر در غرفه خود سعی کرد محصولات با کیفیت و استاندارد خود را برای این قشر به نمایش بگذارد

درباره موتور سواری ادونچر

ادونچر کلاس موتور سیکلت و سبک موتور سواری‌ای است که تمرکز آن بر مسیرهای جاده‌ای و آفرود است. موتورسوارانی که عاشق سفر با موتور هستند باید از قواعد این سبک پیروی کنند تا ایمنی‌شان حفظ شود. 

موتور سیکلت‌های همچون کاوازاکی ورسیس یا بنلی TRK یا KTM ادونچر از موتورهایی هستند که در ایران با آن‌ها می‌توان به سبک ادونچر به مسافرت بروید.

مهم‌ترین نکات این کلاس موتور سیکلت در قوی بودن آلیاژ‌ موتور (مخصوصا سیستم تعلیق) موتور و راحتی راکب است.


نکات موتور سواری ادونچر

ایمنی موتور سواری در مسافرت و مسیرهای جاده‌ای بسیار بالا است و باید لوازم مخصوص موتور سواری ادونچر را تهیه کنید. از کلاه گرفته تا پوشاک باید مخصوص ادونچر سواران خریداری شود.

در طی مطلبی درباره کلاه کاسکت مسافرتی توضیحات کامل داده شد. وزن کم و زاویه دید گسترده و از همه مهم‌تر سیستم کانال کشی هوا از مهم‌ترین ویژگی‌ای است که باید برای خرید کلاه کاسکت این سبک رعایت کنید.

لباس و پوشاک با گارد نیز باید برای ادونچر سواران تهیه شود تا ایمنی آن‌ها در مسیرهای آفرود تامین شود.

اگر عاشق مسافرت با موتور هستید و به کلاس ادونچر علاقه دارید، می‌توانید مطلب بهترین مسیرهای جاده‌ای موتور سواری را مطالعه کنید و موتور و لوازم مخصوص این سبک را تهیه کنید و به دل جاده بزنید.