شاید شما خودتان موتور سوار نباشید یا حتی از موتور ترس داشته باشید، اما احتمال زیاد دیده‌اید کسی که به رانندگی با موتور علاقه دارد با تمام وجود به آن عشق می‌ورزد پس چه خوب است وقتی ما قصد خرید کادو یا هدیه برای موتورسوار را داریم در راستا علاقه‌اش برای اون هدیه‌ای را خریداری کنیم. در این مقاله قصد داریم انواع کالاهایی که می‌توان به یک موتور سوار هدیه داد را به شما بگوییم.


راهنمای خرید کادو برای موتور سوار

از آنجا که در کشورمان تقریباً همه موتورسواران مرد هستند در چند وقت از سال بازار کادو خریدن برای این افراد داغ می‌شود. ایامی مانند روز مرد یا پدر؛ روز ولنتاین؛ عید نوروز و روز تولد که باید برنامه خرید هدیه را از قبل فرارسیدن آن‌ها بکشیم. لیست کالاهای مورد نیاز این افراد در ادامه آورده است، تمام وسایل را می‌توانید از فروشگاه استار سیکلت نیز خریداری کنید.


1. کلاه کاسکت

بی برو برگشت هر موتور سواری نیاز به کلاه کاسکت دارد. معمولاً کلاه‌ها بعد از مدتی خط خش می‌گیرند و یا حتی ممکن است بر اثر افتادن شکسته شوند پس شما حتماً با هدیه یک کلاه ایمنی موتور باکیفیت می‌توانید حسابی فرد مورد نظر را خوشحال کنید. 

توجه کنید کلاهی انتخاب کنید که یا رنگ سفید یا مشکی باشد یا با رنگ موتور سیکلت فرد ست باشد. در صورت توانایی می‌توایند اطلاعاتی دیگر مانند برند یا طرح ساده و اسپرت را از فرد بگیرید.تجهیزات ایمنی موتور سورای


2. جاسوئیچی موتور

جاسوئیچی یا جاکلیدی موتور یک هدیه ارزان قیمت ولی کارآمد برای موتورسواران است. از میان مدل‌های موجود باید سعی کنید شبیه‌ترین مدل را با توجه به رنگ و مدل موتور سیکلت فرد خریداری کنید تا زیبایی بیشتری به همراه داشته باشد.


3. کاپشن موتور سواری

معمولاً همه موتورسواران دوست دارند که کاپشن مخصوص موتور سواری داشته باشد، زیرا هم وزن سبکی دارد و هم ایمنی بیشتری برای آنان در هنگام رانندگی به همراه می‌آورد. همچنین در فصول سرد سال استتفاده از آن بسیار لذت بخش خواهد بود.


4. شولدر

اگر کسی که قصد هدیه دادن به آن را دارید موتور سوار حرفه‌ای است یا در مسابقات شرکت می‌کند خرید شولدرگزینه بسیار عالی برای آن است. شولدر می‌تواند جان عزیزتان را در مقابل صدمات حفظ کند.


5. برچسب بدنه موتور

100% هر موتور سواری علاقه زیادی به موتور خود دارد و دوست دارد همواره آن را زیبا کند. برچسب بدنه موتور هم قیمت مناسبی دارد و هم بسیار گزینه جذابی است، البته توجه کنید اگر پک کامل برچسب را خریداری می‌کنید باید هزینه جدایی برای نصب آن کنار بگذارید.


6. قفل موتور

تک تک موتور سیکلت‌ها نیاز به قفل دارند اگر موتور فرد مورد نظر از نوع دیسک باشد (موتور فرد بالای 50 میلیون باشد دیسک دارد) حتماً برای آن قفل دیسک موتور تهیه کنید. البته اگر فرد قفلداشته باشد دیگر نیازی به خرید قفل نیست.


7. اگزوز قهرمانی یا اسپرت

صدای موتور سیکلت یک فاکتور بسیار مهم برای فرد موتور سوار است و می‌تواند بسیار وجد آورده باشد. توجه کنید برای این کادو باید موتور را همراه فرد به مرکز تیونینگ ببرید تا هم صدای اگزوزرا خود انتخاب کند و هم مشکلی بابت اتصال اگزوز به موتور پیش نیاید.


8. دستکش موتور سواری

برای بسیاری از افراد داشتن دستکش موتور بسیار خوشایند است. توجه کنید هر دستکشی برای موتور سواری مناسب نیست و در عملکر راکب تاثیر منفی ممکن است بگذارد پس از دستکش‌های مخصوص یک مدل را برگذینید.دستکش و کاپشن موتور سواری


9. لاستیک پهن

اگر خودتان نیز موتور سوار باشید می‌دانید انداختن لاستیک پهن چقدر لذت بخش است. برای خرید لاستیکبرای هدیه باید بدانید تا چه سایزی به موتور سیکلت دوستتان می‌خورد. البته اگر لاستیک آن نو است شاید این گزینه گزینه مناسبی برای هدیه دادن نباشد.


10. عینک موتور سواری

اگر فرد مورد نظر علاقه به ورزش‌های کراسی یا مسافرت با موتور دارد خرید عینک موتور سواریبسیار گزینه عالی و منطقی برای او است. همچنین چون عینک‌ها فری سایز هستند مشکلی از این جهت نخواهید داشت و قیمت آن‌ها هم کاملاً برای یک هدیه به عزیزان‌تان مناسب است.


انواع وسایل برای هدیه به موتور سواران

در آخر همانطور که دیدید دست شما برای انتخاب هدیه برای موتور سوار بسیار باز است همچنین بغیر از 10 دسته کالا معرفی شده در متن شما می‌توانید با گشت و گذار در فروشگاه استار سیکلت که انواع لوازم را برای موتور سواران فراهم کرده است گزینه‌های دیگری نیز پیدا کنید. از اقلام دیگر می‌توان به ماکت فلزی موتور سیکلت یا دوربین وصل شونده به کلاه کاسکت نیز اشاره کرد که برای کادو عالی هستند.