قرمز یکی از جذاب‌ترین رنگ‌های دنیاست، طوری که واکنش ما به این رنگ به صورت ناخودآگاه بسیار بالاست و جذب آن می‌شویم. برندهای مطرح موتور سیکلت مانند دوکاتی و هوندا از این رنگ بهره گرفته‌اند از این رو در صنایع مرتبط نیز مانند کلاه کاسکت شاهد استفاده گسترده از رنگ قرمز هستیم. 

برای مشاهده و خرید سریع انواع کلاه کاسکت کلیک کنید.


کلاه کاسکت قرمز کمتر از دو میلیون

کلاه کاسکت قرمز زیر 2 میلیون

در قیمت 500.000 تا 2.000.000 تومان می‌توانید کلاه‌های ایرانی و چینی برندهایی مانند سابرینا، TSP، رادین را خریداری کنید. البته برندهای تکنو و استیودس نیز مدل‌هایی در این بازه قیمتی دارند. دنبال کیفیت بالا نباید در این قیمت‌ها باشید ولی برای امور شهری این کلاه‌ها مناسب هستند.


کلاه کاسکت مشکی از دو تا پنچ میلیون

کلاه کاسکت راپیدو ردلاین قرمز

پرفروش‌ترین کلاه کاسکت‌های قرمز بازار در این قیمت‌ها قرار دارند. برندهای ردلاین و راپیدو از شاخص‌ترین‌های برندها در قیمت 2.000.000 تا 5.000.000 تومان هستند. از مدل‌های فک ثابت گرفته تا وسپایی و فک متحرک را می‌توانید انتخاب کنید و دست‌تان از این جهت باز است. 


کلاه کاسکت مشکی از پنچ تا ده میلیون

کلاه کاسکت 5 تومنی قرمز

علاوه بر مدل‌های بالا در بازده قیمت 5.000.000 تا 10.000.000 تومان می‌توانید کلاه های بلوتوث دار را نیز خریداری کنید. در این بازه قیمتی LS2 خوش‌نام‌ترین برند است. البته مدل‌های فک متحرک آن قیمت گران‌تری نسبت به مدل‌های بدون فک دارند. کیفیت در این قیمت‌ها از میانگین فراتر می‌رود همچنین رنگ کلاه بسیار با دوام‌تر از مدل‌های پیشین است.


کلاه کاسکت مشکی بالای ده میلیون

کلاه کاسکت حرفه ای قرمز

بدیهی است بهترین کلاه‌های قرمز رنگ در این بازه قیمتی قرار دارند. علاوه بر LS2 برندهای نولان و آیرو که همگی اروپایی هستند را در می‌توانید برای یک موتور سواری ایمن خریداری کنید.


مزایا و معایب کلاه کاسکت قرمز

برندهای غیر استانداردی که کلاه کاسکت با رنگ قرمز تولید می‌کنند، از رنگ‌های خوبی استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل پس از مدتی کلاه‌تان کم رنگ و گاهاً بخشی از آن که آفتاب بیشتری می‌خورد سفید می‌شود. اما محاسن این رنگ به شرح زیر است:

  1. ست رنگ قرمز با خودش و رنگ مشکی و سفید بسیار عالی می‌شود.
  2. واکنش چشم و مغز نسبت به رنگ قرمز سریع‌تر از سایر رنگ‌هاست (پس از زرد)، همین واکنش سریع چند میلی ثانیه‌ای در رانندگی باعث می‌شود، دیگران سریع‌تر شما را ببینند و از یک حادثه جلوگیری شود.
  3. خط و خش نسباتاً در رنگ قرمز پنهان می‌ماند.
  4. بصورت کلی قرمز رنگ ریسینگ است و همین باعث جذابیت راکب می‌شود.

ست کلاه کاسکت با موتور سیکلت قرمز


برای مشاوره و مشاهده انواع کلاه کاسکت قرمز به فروشگاه استار سیکلت چه بصورت حضوری و اینترنتی می‌توانید مراجعه کنید.