کلاه کاسکت ال اس 2

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

کلاه کاسکت ال اس تو

ال اس 2 (LS2) شرکت اسپانیایی است که کار خود را در بارسلونا شروع کرد و شاید مهندسی‌ترین شرکت کلاه کاسکت سازی در جهان تا به امروز شده باشد که طیف وسیعی از انواع کلاه ایمنی را تولید می‌کند و در هر کدام از آنان خوش درخشیده است. منظور از مهندسی، استفاده از فناوری در طراحی و ارگونومی متناسب با نیاز فرد موتور سوار است.

ال اس تو شهرت زیادی در تولید کلاه کاسکت فراتر از حد انتظار دارد، به همین دلیل برترین موتور سواران نیز از کلاه کاسکت های ال اس 2 در مسابقات جهانی مانند MotoGP استفاده می‌کنند.


قیمت کلاه LS2

متاسفانه با توجه به گرانی‌های ایران، سری‌های بسیار محدودی از کلاه ایمنی LS2 وارد بازار شده است. اما محبوب‌ترین مدل آن یعنی چلنجر در ایران نیز با طرح‌های مختلف موجود است که قیمتی 8.000.000 تا 10.000.000 تومانی دارد. از سری‌های مقرون به صرفه می‌توان به سری MX که کلاه کاسکت های کراسی ال اس تو هستد اشاره کرد که قیمتی 3.000.000 تا 4.000.000 تومانی دارد، حتماً خرید این کلاه را به شما توصیه می‌کنیم زیرا بسیار مقرون به صرفه است. از دیگر سری‌ها می‌توان به Pioneer و Valiant اشاره کرد که زیبایی زیادی دارند و از طرفی قیمت خوبی دارند.