کلاه کاسکت فک متحرک

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی

برتری کلاه کاسکت فک متحرک نسبت به سایر کلاه‌ها

این نوع کلاه در اصل ترکیبی از کلاه کاسکت فک ثابت و بی فک است، شما در مواقعی که می‌خواهید می‌توانید فک آن را پایین بیاورید و در مواقعی که احساس گرما کردید یا گوشی موبایل‌تان زنگ خورد بجای آن که کلاه را از سر خود در بیاورید، فقط فک کلاه را بالا دهید. 


برترین برندهای کلاه ایمنی فک متحرک

به نسبت بودجه برندهای زیادی اقدام به تولید این کلاه می‌کنند. اما از برترین مارک‌ها می‌توان به

  • LS2 (ال اس تو)
  • Airoh (آیرو)
  • AGV (ای جی وی)

اشاره کرد. اما در رنج قیمت 1.700.000 تا 3.000.000 تومان Redline (ردلاین)، Rapido(راپیدو)، Energy (انرژی) استاندارد هستند و برای خرید گزینه مناسبی هستند.


معایب این نوع کلاه

به مرور زمان ممکن است فک متحرک آن خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، همچنین در سرعت بالا اگر تصادفی صورت گیرد کلاه کاسکت فک ثابت خیلی محافظت بیشتری نسبت به این کلاه دارد. توجه کنید در هنگام انتخاب سایز کلاه ایمنی فک متحرک باید پدی که روی فک نصب شده است زیر چانه شما قرار بگیرد تا محافظت کامل‌تری داشته باشد.


فروشگاه کلاه فک متحرک

امروزه با توجه به مزیت‌هایی که در بالا گفته شد، کلاه کاسکت فک‌متحرک بین خریداران دارای مقبولیت و محبوبیت زیادی است. از اینرو فروشگاه استارسیکلت اقدام به فروش بسیاری از مدل‌ها در مارک‌های دارای استاندارد جهانی کرده است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.


قیمت کلاه ایمنی موتور فک متحرک

بازده قیمت فک‌متحرک گسترده است اما توجه کنید کلاه کاسکت زیر 800.000 تومان کیفیت مطلوب و استانداردی ندارند. خرید کلاه کاسکت با قیمت بالا، شاید نتواند معجزه برای نجات جان شما بکند اما حتماً استفاده از مارکی که دارای استاندارد جهانی مانند DOT است خیال شما را تا حدی راحت می‌کند.