رنگ مشکی تقریباً در هر کالایی بسیار پر طرفدار است، کلاه کاسکت نیز از این قاعده جدا نیست و می‌توان گفت بیش از نیمی از طرح و رنگ‌های کلاه کاسکت تولیدی شرکت‌ها پایه مشکی رنگ دارند. در این مطلب انواع کلاه کاسکت مشکی در بازه قیمتی متفاوت را به شما معرفی کرده‌ایم.

برای مشاهده و خرید سریع انواع کلاه کاسکت کلیک کنید.


کلاه کاسکت مشکی کمتر از دو میلیون

کلاه ایمنی مشکی 1 میلیون

در قیمت 500.000 تا 2.000.000 تومان می‌توانید کلاه‌های ایرانی و چینی برندهایی مانند سابرینا، TSP، رادینرا خریداری کنید. البته برندهای تکنو و استیودس نیز مدل‌هایی در این بازه قیمتی دارند. دنبال کیفیت بالا نباید در این قیمت‌ها باشید ولی برای امور شهری این کلاه‌ها مناسب هستند.


کلاه کاسکت مشکی از دو تا پنچ میلیون

کلاه کاسکت مشکی تا 5 تومن

پرفروش‌ترین کلاه کاسکت‌های بازار در این قیمت‌ها قرار دارند. برندهای ردلاینو راپیدواز شاخص‌ترین‌های برندها در قیمت 2.000.000 تا 5.000.000 تومان هستند. از مدل‌های فک ثابت گرفته تا وسپایی و فک متحرک را می‌توانید انتخاب کنید و دست‌تان از این جهت باز است. 


کلاه کاسکت مشکی از پنچ تا ده میلیون

کلاه کاسکت مشکی تا 10 تومن

علاوه بر مدل‌های بالا در بازده قیمت 5.000.000 تا 10.000.000 تومان می‌توانید کلاه های بلوتوث دار را نیز خریداری کنید. در این بازه قیمتی LS2خوش‌نام‌ترین برند است. البته مدل‌های فک متحرک آن قیمت گران‌تری نسبت به مدل‌های بدون فک دارند. کیفیت در این قیمت‌ها از میانگین فراتر می‌رود همچنین رنگ کلاه بسیار با دوام‌تر از مدل‌های پیشین است.


کلاه کاسکت مشکی بالای ده میلیون

کلاه بالای 10 تومن

بدیهی است بهترین کلاه‌های مشکی رنگ در این بزه قیمتی قرار دارند. علاوه بر LS2 برندهای نولانو آیروکه همگی اروپایی هستند را در می‌توانید برای یک موتور سواری ایمن خریداری کنید.


معایب کلاه کاسکت مشکی

زیبایی رنگ مشکی از هر نظر برای همه مشخص است ولی در کلاه کاسکت این رنگ دارای معایبی است که به ترتیب در زیر آورده‌ایم:

  1. طبق تحقیقات احتمال تصادف سایرین با فردی که کلاه کاسکت مشکی دارد بیشتر از کسی است که کلاه کاسکت سفید دارند. (توضیحات بیشتر)
  2. لکه و خش در رنگ مشکی بسیار معلوم‌تر از سایر رنگ‌هاست.
  3. احتمال دیده شدن در شب با رنگ مشکی کاهش پیدا می‌کند.
  4. در طولانی مدت آفتاب می‌تواند رنگ مشکی را کم رنگ کند.

البته اگر کلاه کاسکت انتخابی شما دارای شبرنگ باشد از لحاظ ایمنی خیال‌تان راحت باشد. هر چقدر هم کلاه ایمنی مشکی معایب داشته باشد ولی حس خوب این رنگ در هنگام ست با موتور سیکلت تیره می‌تواند همه را جبران کند.


تقریباً تمام مطالبی که برای انتخاب کلاه کاسکت مشکی یا سیاه را لازم داشتید در اختیارتان گذاشتیم، برای خرید تنها کافی است به فروشگاه استار سیکلت مراجعه کنید.